تک رقمی دات کام

مشاوره و برنامه ریزی کنکور کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
آخرین اخبار کنکور سراسری , کارشناسی ارشد و دکترا

نرم افزار برنامه ریزی درسی شاگرد زرنگ

dsfsdf

1- اولین نرم افزار برنامه ریزی هوشمند درسی در کشور

شاگرد زرنگ اولین نرم افزاری است که ویژه برنامه ریزی درسی بویژه کنکور در کشور طراحی و تولید شده است. برای طراحی این نرم افزار , 7 دفتر برنامه ریزی کنکور که جزو محصولات محبوب و پرفروش بازار کتابهای کنکوری هستند , ساعت ها مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته اند تا نقاط ضعف آنها شناسایی شود و تلاش شده است  در طراحی نرم افزار شاگرد زرنگ تمامی این نقص ها برطرف و علاوه بر آن امکاناتی هم اضافه شود. به همین خاطر مراحل تحلیل , طراحی و تولید این نرم افزار بطول انجامید و نرم افزاری که اکنون در اختیار شما قرار دارد حاصل بیش از دو سال تحلیل و بررسی انواع روش های برنامه ریزی رایج , ارزیابی دفاتر برنامه ریزی موجود در بازار , استفاده از نظرات مشاوران مجرب کنکور و همچنین گفتگو با قبول شدگان کنکور می باشد.

2- قابل استفاده برای تمامی رشته های هنرستانی , دبیرستانی و دانشگاهی

همانطور که قبلا اشاره شد یکی از ایرادهای دفاتر برنامه ریزی این است که تمامی آنها برای دانش آموزان دبیرستانی بویژه دو رشته ریاضی و تجربی , طراحی و چاپ شده اند و سایر داوطلبان از رشته های دیگر برای کار با این دفاتر با مشکل مواجه می شونداما در طراحی نرم افزار شاگرد زرنگ این مشکل بطور کامل رفع شده است و شما در هر رشته ای که تحصیل می کنید به راحتی می توانید از این نرم افزار استفاده کنید.

3- قابل استفاده بصورت چند رشته ای و چند کنکوری بطور همزمان ( در شرایط خاص )

با توجه به ساختار طراحی نرم افزار شاگرد زرنگ , چند داوطلب کنکوری از رشته ها و مقاطع مختلف بطور همزمان می توانند تحت شرایط خاصی از این نرم افزار استفاده کنند که اگر نیاز به استفاده از نرم افزار در این حالت داشتید ابتدا با بخش پشتیبانی تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را برایتان توضیح دهند.

4- قابل استفاده برای همه کنکورها در تمامی مقاطع

( کارشناسی پیوسته ,کاردانی ,کاردانی به کارشناسی,کارشناسی ارشد و دکترا )

در نرم افزار شاگردزرنگ یکی دیگر از ایرادهای دفاتر برنامه ریزی برطرف شده است و اصلا فرقی ندارد که شما برای کنکور در چه مقطعی درس می خوانید زیرا این نرم افزار بگونه ای طراحی شده است که شما برای شرکت در همه کنکورها در تمامی مقاطع بتوانید براحتی از آن استفاده کنید در حالی که تمام دفاتر برنامه ریزی ویژه دو کنکور کاردانی و کارشناسی پیوسته طراحی شده اند.

5- متناسب با تمامی آزمون های دانشگاه های دولتی , آزاد , علمی کاربردی و پیام نور

نرم افزار شاگرد زرنگ بگونه ای طراحی شده است تا شما برای شرکت در تمامی کنکورهای دانشگاه های مختلف براحتی بتوانید از آن استفاده کنید.

6- ثبت برنامه مطالعه شده با جزئیات کامل

در اکثر دفاتر برنامه ریزی شما فقط میتوانید تاریخ مطالعه  ,نام درس و زمان مطالعه را برای کتابی که خوانده اید ثبت کنید اما امکان ثبت جزئیات بیشتر وجود ندارد در حالیکه نرم افزار شاگرد زرنگ بگونه ای طراحی شده است که شما می توانید برنامه ای که مطالعه کرده اید را با جزئیات کاملی ( تاریخ مطالعه , نام درس , نام فصل , زمان درس خواندن, زمان تست زدن ,تعداد تست زده شده ,درصد تست زده شده , نوع دوره مطالعه ) در نرم افزار ثبت کنید که دارای مزایای بسیاری خواهد بود که در ادامه به آنها اشاره خواهد شد.

7- برنامه ریزی مطالعه در آینده بطور دقیق و منظم تا روز کنکور

برای برنامه ریزی مطالعه در آینده هم دفاتر برنامه ریزی دارای محدودیت هایی هستند که باعث می شود شما نتوانید برنامه ریزی دقیق و منظمی انجام دهید مثلا در اکثر دفاتر برنامه ریزی شما فقط می توانید تاریخ مطالعه , نام درس و زمان پیشنهادی برای درس خواندن و تست زدن را برای مطالعه در آینده ثبت کنید اما در نرم افزار شاگرد زرنگ علاوه بر این موارد شما می توانید نام فصل ها یا مباحثی که از هر درس یا کتاب می خواهید مطالعه کنید را ثبت کنید که اینکار باعث می شود برنامه مطالعه شما منظم تر و دقیق تر باشد.

8- امکان تعریف درس و فصل به تعداد نامحدود برای مطالعه

یکی از مشکلات دفاتر برنامه ریزی که به آن اشاره شد , محدودیت در تعریف تعداد درس ها و فصل ها آن هم بخاطر محدودیت اندازه کاغذ و تعداد صفحات این دفاتر است اما با توجه به استفاده نرم افزار از ظرفیت بسیار بالای کامپیوتر, تعداد درس ها و فصل هایی که شما مجاز به تعریف هستید  حداکثر 296/967/294/4  مورد می باشد که در واقع می توان گفت شما می توانید به تعداد نامحدود درس یا فصل تعریف کنید و از این بابت هیچ محدودیتی وجود ندارد , همچنین انتخاب نام درس ها و فصل ها کاملا اختیاری است.

9- قابل استفاده مجدد برای تحصیل در دوران دانشجویی و شرکت در کنکور مقاطع بالاتر

یکی از مزیت های نرم افزار شاگرد زرنگ نسبت به دفاتر برنامه ریزی این است که شما براحتی می توانید از این نرم افزار برای سالهای بعد و شرکت در کنکور مقاطع بالاتر هم استفاده کنید و با یکبار خرید نرم افزار برای چندین کنکور می توانید از آن استفاده کنید اما دفاتر برنامه ریزی بعد از یک بار استفاده دیگر کاربردی ندارند.

10- گزارش گیری هوشمند و امکان تهیه 57 گزارش عددی و نموداری  مهم و کاربردی

همانطور که قبلا اشاره شد بزرگترین ضعف و مهمترین ایراد دفاتر برنامه ریزی موجود در بازار , عدم امکان گزارش گیری یا امکان تهیه تعداد کمی گزارش از اطلاعات ثبت شده می باشد که باعث مشکلات بسیاری   می شود از جمله مشکل بودن تحلیل و ارزیابی وضعیت درسی و دشواری برنامه ریزی برای مطالعه در آینده بطوریکه گاهی این دفاتر فقط برای ثبت و یادداشت برنامه درسی مناسب می باشند و شما برای تحلیل اطلاعات ثبت شده در این دفاتر نیاز به کمک یک مشاوره کنکور دارید تا بتواند با بررسی اطلاعات ثبت شده , گزارشهایی را بدست بیاورد که آن هم مستلزم پرداخت هزینه های زیاد برای حق مشاوره خواهد بود اما خوشبختانه نرم افزار شاگرد زرنگ این مشکل بزرگ را هم برطرف کرده است و شما با داشتن نرم افزار شاگرد زرنگ دیگر نیازی به استفاده از مشاوره کنکور ندارید و این نرم افزار تمامی نیازی های شما را برآورده خواهد کرد بطوریکه شما می توانید 57 گزارش کاملا کاربردی و مفید آن هم به دو صورت عددی و نموداری با قابلیت چاپ به کمک نرم افزار و بطور هوشمند تهیه کنید .

قابل ذکر است که تمامی این گزارش ها بدقت انتخاب شداند و از نظرات مشاوران با تجربه در زمینه کنکور هم استفاده شده است که بطور کلی در 8 دسته زیر طبقه بندی می شوند.

- گزارش های بیشترین و کمترین زمان درس خواندن , تست زدن و کل مطالعه و میانگین درصد تست و تعداد دوره مطالعه کامل برای چند درس مشخص یا فصل های یک درس تعیین شده که در کل شامل 19 نوع گزارش مختلف می شود.

- گزارش های مقایسه زمان پیشنهادی ثبت شده برای درس خواندن و تست زدن هر درس که شامل 3 نوع گزارش مختلف می شود.

- گزارش های تعداد تست های زده شده برای چند درس یا چند فصل از یک درس به تفکیک ماه های یک سال مشخص یا روزهای یک ماه مشخص از سال که در کل 4 نوع گزارش مختلف می شود.

- گزارش های دروس مطالعه شده در ماه که نام درس ها یا کتاب های خوانده شده در روزهای یک ماه مشخص را نشان می دهد.

- گزارش های تعداد دوره های مطالعه کامل برای فصل های هر درس که شامل 2 نوع گزارش مختلف میشود.

- گزارش ساعات مطالعه در شبانه روز که فراوانی ساعات مطالعه در روز را طی یک ماه مشخص نشان می دهد.

- گزارش های میانگین زمان های مطالعه در ماه (درس , تست , کل ) برای تمامی درس ها به تفکیک ماه های یک سال مشخص که شامل 3 نوع گزارش مختلف می شود.

- گزارش های مجموع زمان ها و میانگین درصد ها که 11 حالت مختلف دارد و شامل 25 نوع گزارش میشود.

که در مجموع 57 گزارش می شوند و به جز چند مورد همگی به دو صورت عددی و نموداری با قابلیت چاپ نمایش داده می شوند.

محاسبه این تعداد گزارش آن هم در کمتر از چند ثانیه بصورت هوشمند وجه تمایز و نکته مثبت نرم افزار شاگرد زرنگ نسبت به تمامی دفاتر برنامه ریزی موجود در بازار می باشد.

11- خطاگیری هوشمند برای جلوگیری از اشتباه در ثبت اطلاعات

نرم افزار شاگرد زرنگ بطور کاملا هوشمند از ورود اطلاعات اشتباه جلوگیری می کند و این باعث می شود شما به نتیجه گزارشها کاملا مطمئن بوده و بتوانید ارزیابی صحیح و مناسبی از وضعیت خود داشته باشید.

12- ظاهری ساده با طراحی کاربرپسند و یادگیری سریع نحوه کار با نرم افزار

طراحی ظاهر نرم افزار از اصلی ترین مراحل تولید نرم افزار می باشد که در این زمینه بسیار تلاش شده است که ظاهر نرم افزار ساده باشد تا کاربر براحتی با آن ارتباط برقرار کند و کاربر پسند بودن نرم افزار هم یکی دیگر از جنبه های طراحی نرم افزار می باشد که سعی شده است طراحی فرم ها و قسمت های مختلف نرم افزار کاملا کاربردی باشد بطوریکه تمامی بخش های غیرکاربردی و گیج کننده از طرح های اولیه نرم افزار حذف شده اند و باعث شده تا شما در کمتر از نیم ساعت و به کمک فیلم های آموزشی نرم افزار نحوه کار با آن را یاد بگیرید.

 

برای اطلاعات بیشتر و خرید نرم افزار به سایت www.shagerdZerang.ir   سر بزنید.Tags: نرم افزار برنامه ریزی درسی نرم افزار شاگرد زرنگ نرم افزار برنامه ریزی هوشمند نرم افزار برنامه ریزی تحصیلی نرم افزار برنامه ریزی فارسی سایت شاگرد زرنگ نرم افزار برنامه ریزی کنکور نرم افزار برنامه ریزی کنکور ارشد مشاوره انتخاب شهر مشاوره انتخاب دانشگاه مشاوره انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی مشاوره انتخاب دانشگاه کنکور کارشناسی ناپیوسته مشاوره انتخاب رشته کنکور دکتری نتایج کنکور دکتری کنکور دکتری دولتی کنکور دکتری آزاد کارنامه های کنکور دکتری اعلام نتایج کنکور دکتری ثبت نام کنکور دکتری قبولی های کنکور دکتری سوالات کنکور دکتری اخبار کنکور دکتری پاسخنامه کنکور دکتری کاردانی به کارشناسی 93 ثبت نام کاردانی به کارشناسی 93 نتایج کاردانی به کارشناسی 93 سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی 93 کنکور کاردانی به کارشناسی 93 اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 93 مشاوره کاردانی به کارشناسی 93 برنامه ریزی کاردانی به کارشناسی 93 کلید سوالات کاردانی به کارشناسی 93 پاسخنامه کاردانی به کارشناسی 93 منایع کاردانی به کارشناسی 93 کارشناسی ارشد 93 ثبتنام کارشناسی ارشد 93 نتایج کارشناسی ارشد 93 سوالات کارشناسی ارشد 93 پاسخنامه کارشناسی ارشد 93 کنکور کارشناسی ارشد 93 دفترچه کنکور کارشناسی ارشد 93 تاریخ کارشناسی ارشد 93 منایع کارشناسی ارشد 93 مشاوره کارشناسی ارشد 93 برنامه ریزی کارشناسی ارشد 93
 

جزئیات کوتاه شدن تحصیل در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد


معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی به برخی جزئیات کوتاه شدن تحصیل در مقطع کارشناسی این دانشگاه و افزوده شدن یک ترم به ترمهای تحصیلی در دانشگاه آزاد، خبر داد.

حسین غریبی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره کوتاه شدن مدت زمان تحصیلات در مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد و کاهش آن به سه سال، اظهار داشت: با پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، طرحی در هیأت رئیسه تدوین شده که بر اساس آن دانشجویان مقطع کارشناسی به جای گذراندن دو ترم در یک سال، می توانند سه ترم تحصیلی داشته باشند.

وی در توضیح این مطلب، ادامه داد: علاوه بر ترمهای مهرماه و بهمن ماه، ترم تابستان هم در صورت استقبال دانشجویان به عنوان یک ترم تحصیلی محسوب می شود.

معاون آموزشی دانشگاه آزاد، با بیان اینکه هیچ اجباری در گذراندن این سه ترم وجود ندارد، تاکید کرد: ترم تابستان صرفاً برای دانشجویانی که تمایل دارند تحصیلشان در مقطع کارشناسی زودتر به پایان برسد در نظر گرفته می شود.

غریبی افزود: زیرساختهای برگزاری ترم تابستان تحصیلی در دانشگاه آزاد فراهم است و باید دید چه تعداد دانشجو از این طرح استقبال می کند.

این مقام مسئول دانشگاه آزاد با اشاره به اینکه طرح مذکور از تابستان امسال اجرایی خواهد شد، خاطرنشان کرد: از اواخر اردیبهشت ماه اطلاع رسانی در این باره آغاز خواهد شد تا دانشجویان بعد از امتحانات پایان ترم آمادگی شرکت در دوره تابستان را داشته باشند.

غریبی درباره میزان واحدهای درسی و شهریه، اظهار داشت: تصمیمات در این باره بستگی به استقبال دانشجویان دارد.

 

نتایج اولیه کنکور ارشد 93


نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه های سراسر کشور به همراه کارنامه و فرم انتخاب رشته داوطلبان نیمه دوم اردیبهشت ماه 93 اعلام می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آزمون کارشناسی ارشد سال 93 در روزهای 23 تا 25 بهمن ماه 92 با حضور 950 هزار و 943 داوطلب برگزار شد که از این تعداد 493 هزار و 722 نفر زن و 457 هزار و 221 نفر مرد به عبارت دیگر 51.92 درصد داوطلبان زن و 48.08 درصد داوطلبان مرد بودند.

در این آزمون با توجه به شرکت برخی از داوطلبان در رشته دوم تعداد یک میلیون و 63 هزار و 876 کارت ورود به جلسه آزمون برای کنکور ارشد صادر شد.

آزمون کارشناسی ارشد در 142 کدرشته برگزار شده است که از این تعداد 51 کدر رشته علوم انسانی، 16 کد رشته علوم پایه، 29 کدرشته فنی مهندسی، 25 کدرشته کشاورزی، 13 کد رشته هنر و 8 کدرشته دامپزشکی هستند.

پیش از این گفته شده بود که تعداد 134 هزار نفر در دوره کارشناسی ارشد سال 92 پذیرفته می شود و ظرفیت پذیرش در سال 93 افزایش خواهد داشت و به حدود 150 هزار نفر می رسد.

نتایج اولیه آزمون به صورت کارنامه و انتخاب رشته توسط داوطلبان در نیمه دوم اردیبهشت 93 انجام می شود و پذیرفته شدگان مرحله اول می توانند فرم انتخاب رشته خود را تکمیل کنند.

اطلاعیه معرفی شدگان چند برابر ظرفیت کد رشته محل های بورسیه یا دارای شرایط خاص، زمان انجام مصاحبه و تاریخ آزمون مرحله دوم کدرشته های امتحانی دارای آزمون تشریحی یا پروژه نیمه دوم خردادماه 93 منتشر می شود.

نتایج نهایی آزمون ورودی کارشناسی ارشد سال 93 دهه اول شهریورماه 93 اعلام می شود.

 

آغاز مهلت تکمیل مدارک داوطلبان آزمون دستیاری از 16 فروردین


نتایج بررسی مدارک اولیه شرکت کنندگان در چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی با وارد کردن کد رهگیری قابل مشاهده است و داوطلبان آزمون باید از 16 فروردین نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، مرکز سنجش آموزش پزشکی طی اطلاعیه ای اعلام کرد که داوطلبان می توانند با وارد کردن کد رهگیری نتایج بررسی مدارک اولیه ثبت نام در آزمون چهل و یکم دستیاری پزشکی را از طریق سایت اینترنتی http://sanjeshp.ir مشاهده کنند.

کلیه شرکت کنندگان در این آزمون که دارای نقص مدارک ارسالی هستند می توانند از تاریخ 16 فروردین 93 حداکثر تا ساعت 23 روز 25 فروردین از طریق همان سایت اینترنتی نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام کنند.

چهل و یکمین دوره آزمون دستیاری پزشکی در 11 اردیبهشت ماه 93 برگزار می شود و بیش از 15 هزار نفر در آزمون ثبت نام کرده اند.

 

مجموعه آموزشی پایگاه داده (بانکهای اطلاعاتی) به زبان فارسی

مجموعه آموزشی پایگاه داده (بانکهای اطلاعاتی) به زبان فارسیمجموعه آموزشی پایگاه داده (بانکهای اطلاعاتی) به زبان فارسی  دارای جزوه های دست نوشته و فایل صوتی اساتید برتر کشور (روحانی رانکوهی) و حل تمارین و حل تست نیز میباشد.این فیلم قابل استفاده برای تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور دانشگاه آزاد دانشگاه سراسری دانشگاه علمی کاربردی و موسسات آموزش عالی و رشته های مهندسی کامپیوتر میباشد که در زیر بخش از عناوین این مجموعه فیلم آموزشی را برای شما تشریح میکنیم.این مجموعه در یک DVD تهیه شده است
 
برخی از عناوین این مجموعه فیلم آموزشی به زبان فارسی به شرح زیر است:
نمودار ER
موجودیت ها
صفات
کلید اصلی و کلید خارجی

 

مهمترین کنکورهای کشوری سال 93

سازمان سنجش آموزش کشور، مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی و مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت تقویم های مربوط به آزمون هایی که در سال 93 برگزار می شوند را اعلام کرده اند. بر اساس این تقویم اولین آزمون، کنکور دستیاری تخصصی پزشکی است که در اردیبهشت ماه سال 93 برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سال 93 نیز مانند سال های گذشته مملو از آزمونهای متعدد است که داوطلبان بسیاری خود را برای آنها آماده کرده اند. برخی از آزمون ها در بهار و ابتدای تابستان برگزار می شود و برخی دیگر نیز در نیمه دوم سال 93 برگزار خواهد شد. 

اولین آزمونی که در سال 93 به صورت کشوری برگزار می شود چهل و یکمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی است که در 11 اردیبهشت ماه سال 93 برگزار می شود و فارغ التحصیلان پزشکی عمومی در این آزمون مهم کشوری شرکت می کنند. 

دومین آزمون کشوری که در سال 93 برگزار می شود ﺁﺯﻣﻮﻥ ﺩﻭﺭﻩ ﻛﺎﺭﺷﻨﺎﺳﻲ ﺍﺭﺷﺪ ﻧﺎﭘﻴﻮﺳﺘﻪ ﺳﺎﻝ 93 دانشگاه آزاد اسلامی است که داوطلبان در روزهای 8 و 9 و 10 خردادماه 93 در آن شرکت می کنند. 

 

مشاوره تحصیلی , برنامه ریزی و تدریس

 

banner04


 


پکیج آموزش مهارت های تست زنی و مهندسی معکوس
 بسته طلایی مقالات، پروژه ها و پایان نامه های رشته کامپیوتر
 پکیج طلایی کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات
پکیج استثنایی دانشجویان رشته کامپیوتر ( ویژه کنکور کاردانی به کارشناسی )

 

Tags: کارشناسی ارشد 90 منابع کارشناسی ارشد دولتی منابع کارشناسی ارشد آزاد دفترچه سوالات کارشناسی ارشد کنکور کارشناسی ارشد رتبه های برتر کنکور ارشد ظرفیتهای پذیرش ارشد کامپیوتر آموزشگاه های کنکور ارشد کامپیوتر کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر کاردانی به کارشناسی کنکور کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی آزاد 90 پاسخنامه سوالات کاردانی به کارشناسی آزاد 90 نتایج کاردانی به کارشناسی آزاد 90 تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی آزاد 90 انتخاب شهر کاردانی به کارشناسی 91 مشاوره انتخاب شهر و دانشگاه 91 کاردانی به کارشناسی 91 کاردانی به کارشناسی کامپیوتر 91 تاریخ ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 92 کنکور کارشناسی ارشد 92 دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد 92 نتایج کنکور کارشناسی ارشد 92 کارنامه های کارشناسی ارشد 92 اعلام قبولی های کارشناسی ارشد 92 دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد 92 دانلود سوالات کارشناسی ارشد کامیپوتر 92 کنکور کارشناسی ارشد کامپیوتر 92 تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 92 اعلام نتایج تکمیل کارشناسی ارشد 92 قبولی های تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 92 ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد 92 ثبت نام کاردانی به کارشناسی 92 کارشناسی ناپیوسته 92 زمان ثبت نام کاردانی به کارشناسی 92 اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 92 کاردانی به کارشناسی دولتی 92 منابع کاردانی به کارشناسی 92 منابع کاردانی به کارشناسی 92 دفترچه کاردانی به کارشناسی 92 سوالات کاردانی به کارشناسی 92 اعلام نتایج کارشناسی ناپیوسته 92 پاسخنامه کاردانی به کارشناسی 92 پاسخنامه کاردانی به کارشناسی کامپیوتر 92 دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ناپیوسته 92 جواب سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی 92 پاسخنامه کلیدی کنکور کاردانی به کارشناسی 92 نرم افزار برنامه ریزی درسی نرم افزار شاگرد زرنگ نرم افزار برنامه ریزی هوشمند نرم افزار برنامه ریزی تحصیلی نرم افزار برنامه ریزی فارسی سایت شاگرد زرنگ نرم افزار برنامه ریزی کنکور نرم افزار برنامه ریزی کنکور ارشد آموزش برنامه نویسی برنامه نویسی کاربردی مفاهیم پایگاه داده بانک اطلاعاتی تدریس برنامه نویسی شغل برنامه نویسی بازار کار برنامه نویسی جزوه برنامه نویسی سی شارپ کریستال ریپورت آموزش C#.NET آموزش CrystalReport آموزش ADO.NET آموزش LINQ آموزش EntityFramework مشاوره انتخاب شهر مشاوره انتخاب دانشگاه مشاوره انتخاب شهر کنکور کاردانی به کارشناسی مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی مشاوره انتخاب دانشگاه کنکور کارشناسی ناپیوسته مشاوره انتخاب رشته
 

شرایط انتقال دانشجویان دانشگاه پیام نور اعلام شد

به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس اعلام این دانشگاه دانشجو باید شرايط ادامه تحصيل در مركز مبداء را داشته و كمتر از نيمي از واحدهاي درسي دوره تحصيلي را گذرانده باشد.

حداقل 24 واحد درسي(بدون احتساب دروس پيش دانشگاهي و دروس معادلسازي شده) باید توسط فرد متقاضی گذرانده شده باشد.

دارا بودن ميانگين كل 12 با احتساب دروس مردودي از دیگر شرایط انتقال دانشجویان دانشگاه پیام نور به شمار می آید.

نمره آزمون ورودي دانشجو از آخرين فرد پذيرفته شده در مركز مقصد و در همان رشته و سال شركت در آزمون سراسري در سهميه مربوط كمتر نباشد.

ضوابط دانشگاه پیام نور تاکید دارد که نمره آزمون دانشجويان تكميل ظرفيت، شاهد و مواردي كه با معرفي نامه سازمان سنجش معرفي مي‌شوند باید به صورت موردي از سازمان سنجش استعلام شود.

دانشجويان رشته‌هاي علوم پايه و مهندسي با ميانگين كل حداقل 15 و رشته‌هاي علوم انساني و هنر با ميانگين كل حداقل 16 از داشتن نمره آزمون معاف هستند و افرادی كه مي‌خواهند از شرط ميانگين براي انتقال استفـاده كنند حتماً بايد 12 واحد غيرعمومي گذرانده باشند.

 

آغاز توزیع کارت کنکور دکتری 93


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: کارت شرکت در آزمون 240 هزار و 361 داوطلب آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز 1393 از ساعت 10 صبح روز سه شنبه 13 اسفند 92 بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

دکتر حسین توکلی به خبرنگار مهر افزود: کارت آزمون داوطلبان دکتری در سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته و داوطلبان از ساعت 10 صبح روز 13 اسفند تا ساعت 24 روز پنجشنبه 15 اسفند می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز ضمن مشاهده کارت شرکت در آزمون خود، از آن و برگه راهنما، نسخه چاپی تهیه کنند.

به گفته توکلی بر اساس برنامه زمانی پیش بینی شده آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز 93 منحصرا در صبح جمعه 16 اسفند ماه 1392 در 53 شهرستان مختلف کشور به شرح شهرستان های محل برگزاری آزمون مندرج در جدول شماره یک اطلاعیه منتشره برگزار خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور ادامه داد: شهرستان محل برگزاری هر داوطلب و آدرس حوزه امتحانی وی در شهرستان مذکور در ذیل نسخه چاپی کارت شرکت در آزمون داوطلب درج شده است.

به گفته وی فرایند برگزاری آزمون دکتری نیمه متکرکز کشور راس ساعت هشت صبح روز جمعه برگزار می شود و درهای ورود به آموزن راس ساعت 7:30 بسته خواهد شد از این رو داوطلبان باید قبل از این ساعت در حوزه امتحانی مربوطه حاضر باشند.

توکلی خاطر نشان کرد : برای شرکت در آزمون همراه داشتن نسخه چاپی کارت ورود به آزمون که داوطلب قبلا اثر انگشت خود را بر روی محل مربوط درج کرده باشد و همچنین اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار الزامی است.

 

انتشار نتایج اولیه کنکور دکتری 93


رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار نتایج اولیه کنکور نیمه متمرکز دکتری سال 93 تا پایان فروردین ماه خبر داد و گفت: کارنامه داوطلبان به همراه نتایج اولیه آزمون منتشر خواهد شد و همزمان ظرفیت دانشگاههای کشور برای پذیرش دانشجویان دکتری نیز اعلام خواهد شد.

دکتر ابراهیم خدایی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: کنکور دکتری صبح روز جمعه 16 اسفندماه 92 با شرکت 240 هزار و 367 داوطلب برگزار و کلید اولیه آزمون هم در 22 اسفندماه 92 منتشر شد.

وی افزود: ظرفیت سال گذشته دانشگاه ها برای پذیرش دکتری بیش از 10 هزار نفر بود که ظرفیت امسال هم پس از نهایی شدن از سوی دانشگاه ها همزمان با انتشار نتایج اولیه اعلام خواهد شد.

خدایی اضافه کرد: کلید نهایی آزمون هم همزمان با انتشار کارنامه منتشر می شود. 

به گزارش مهر، کنکور دوره دکتری نیمه متمرکز سال 93 برای پذیرش دانشجو در 8 گروه آموزشی و 267 کد رشته امتحانی با تعداد 240 هزار و 361 داوطلب که از این تعداد 102 هزار و 234 نفر زن و 138 هزار و 127 نفر مرد هستند، در صبح جمعه 16 اسفند سال جاری، در 53 شهرستان مختلف کشور برگزار شد.

در این آزمون از تعداد داوطلبان ثبت نام کننده، تعداد 105 هزار و 88 نفر در گروه علوم انسانی، 35 هزار و 149 نفر در گروه علوم پایه، 46 هزار و 110 نفر در گروه فنی و مهندسی، 22 هزار و 60 نفر در گروه کشاورزی و منابع طبیعی، 9 هزار و 785 نفر در گروه هنر، تعداد 3 هزار و 487 نفر در گروه علوم پزشکی، 2 هزار و 92 نفر در گروه دامپزشکی، 16 هزار و 590 نفر در گروه زبان ثبت نام و در آزمون مربوط شرکت کردند.

 

مجموعه آموزشی درس نظریه زبانها ماشینها به زبان فارسی

 

مجموعه آموزشی درس نظریه زبانها ماشینها (کارشناسی ارشد) به زبان فارسی

 

 

 

 

 

درس نظریه زبانها در کنکور کارشناسی ارشد ضریب 3 داشته و یکی از درسهای مهم این رشته به شمار میرود ولی از آنجایی که در مقاطع کارشناسی ناپیوسته این درس تدریس نمیشود بسیاری از داوطلبان شرکت در کنکور کارشناسی ارشد مشکل داند و توان مالی بالایی را جهت شرکت در کلاسهای آمادگی کنکور برای آنها فراهم نیست. فیلم فارسی درس نظریه زبانها و ماشینهااین فیلم بی نظیر شامل کامل ترین آموزش درس نظریه زبانها و ماشینهابه صورت مفهومی همراه با حل تمرین و مثال های گونان توسط استاد پای تخته انجام میشود.قابل استفاده برای تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور دانشگاه آزاد و دانشگاه های سراسری و تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی که درس نظریه زبانها و ماشین ها و نظریه محاسبات را دارند.
این مجموعه در 2 عدد DVD تهیه شده است به زبان فارسی و با کیفیت بالا.


سرفصلهای این مجموعه:
مفاهیم اولیه
قوانین زیر مجموعه ها
قانون دمورگان
تعریف زبان
تعریف رشته
تعریف الفبا

 

پکیج طلایی آموزش تصویری درس سیستم عامل به زبان فارسی

پکیج طلایی آموزش تصویری درس سیستم عامل به زبان فارسی

 

 

 

 

 

مرجع کامل کنکور کارشناسی ارشد تدریس شده به صورت مفهومی و بهترین مرجع کنکور کارشناسی ارشد.قابل استفاده برای تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور دانشگاه آزاد و دانشگاه های سراسری و تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی که درس سیستم عامل را دارند.


سرفصل درس سیستم عامل:
1- مفاهیم و تعاریف اولیه سیستم عامل
سیستم عامل چیست؟
تاریخچه سیستمهای عامل
انواع سیستمهای عامل فرآیندها
ساختار سیستم عامل و فراخوانهای سیستمی
2- ساختار سیستم عامل ها
سیستم های یکپارچه (Monolithic system)

 

مجموعه آموزشی درس ساختمان داده به زبان فارسی

مجموعه آموزشی درس ساختمان داده به زبان فارسی


مجموعه آموزشی درس ساختمان داده به زبان فارسی با حل تمرین و مثال های گوناگون توسط استاد پای تخته انجام میشود.مرجع کامل کنکور کارشناسی ارشد می بباشد.قابل استفاده برای تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور دانشگاه آزاد و دانشگاه های سراسری و تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مقطع کاردانی و کارشناسی رشته های مهندسی کامپیوتر و آی تی و علوم کامپیوتر و کنکور کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد هستند.این مجموعه در یک DVD به زبان فارسی تهیه شده است.

در زیر برخی از سرفصلهای این مجموعه را خدمت شما عزیزان معرفی میکنیم.
زیر برنامه های بازگشتی
تابع فاکتوریل
حل مثال از انواع توابع بازگشتی

 

مجموعه آموزشی درس معماری کامپیوتر به زبان فارسی

 

مجموعه آموزشی درس معماری کامپیوتر (کارشناسی ارشد) به زبان فارسی

 

 

 

 

 

 

این فیلم آموزشی مناسب برای دانشجویان رشته کامپیوتر میباشد. علاوه بر این مجموعه جزوات و کتابهای فارسی کمک آموزشی ، تستهای دوره ای در این مجموعه قرار داده شده است. این مجموعه در یک DVD تهیه شده است. در این مجموعه فیلمهای اموزشی تمامی مباحث کتاب معماری کامپیوتر موریس مانو فصلهای 4 ، 5، 6، 7، 8، 9، 10، 11، 12 ، 13 در این فیلم آموزشی تهیه شده است علاوه بر این مجموعه جزوه های دستنویس کارشناسی ارشد موسسه های پارسه و نصیر نیز و سایر کتابهای کمک اموزشی در این مجموعه قرار داده شده است


برخی از سر فصلهای این مجموعه فیلم آموزشی:
انتقال ثباتها و ریز عملها
زبان انتقال ثبات
انتقال ثبات
انتقال گذرگاهی و حافظه

 

فیلم آموزشی درس ریاضی مهندسی به زبان فارسی

 

این فیلم بی نظیر شامل آموزش درس درس ریاضی مهندسی به صورت مفهومی همراه با حل تمرین و مثال های گوناگون توسط استاد پای تخته انجام میشود.مرجع کامل ریاضی مهندسی .مرجع کامل کنکور کارشناسی ارشد.قابل استفاده برای تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور دانشگاه آزاد و دانشگاه های سراسری و تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مقطع کارشناسی رشته های مهندسی کامپیوتر مهندسی برق مهندسی اجرایی مهندسی الکترونیک و تمامی رشته های فنی و مهندسی می باشد. که در 3 دی وی دی به زبان فارسی تهیه شده است. در زیر عناوین این مجموعه را نام میبریم.

این مجموعه در 3 عدد DVD تهیه شده است به زبان فارسی و با کیفیت بالا.

موارد تدیس شده در این مجموعه به شرح زیر است:

سري فوريه

توضيح کامل سري فوريه با حل مثال

همگرايي سري فوريه

قوانين همگرايي سري فوريه

 

فیلم آموزشی درس طراحی الگوریتم به زبان فارسی

فیلم آموزشی درس طراحی الگوریتم به زبان فارسی را به همراه کتابهای کنکور کارشناسی ارشد را تقدیم کاربران عزیز سایت می نماییم.  این فیلم آموزشی برای کلاس درس طراحی الگوریتم می باشد و این درس توسط یکی از اساتید دانشگاه به طور کامل توضیح داده میشود.قابل استفاده برای تمامی دانشجویان و علاقه مندان .منبع کامل و جامع کنکور کارشناسی ارشد.قابل استفاده برای تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور دانشگاه آزاد و دانشگاه های سراسری و تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در مقطع کارشناسی رشته های مهندسی کامپیوتر آی تی که این درس را دارند.

این مجموعه در دو عدد DVD تهیه شده است به زبان فارسی و با کیفیت بالا.

در این پکیج علاوه بر فیلم فارسی درس طراحی الگوریتم جزوه های دستنویس + فایل صوتی اساتید برتر کشور + جزوات موسسه های آمادگی کنکور ارشد ( پارسه نصیر و...) قرار داده شده است.

موارد تدریس شده در این فیلم آموزشی:

آناليز الگوريتم

تحليل الگوريتم

 

فیلم آموزشی شبکه های سیسکو CCNA پیشرفته به زبان فارسی
شما با مشاهده این فیلم آموزشی بطور کامل با برنامه نویسی روتر بوردهای سیسکو اشنا خواهید شد.این مجموعه بطور کاملا فارسی تهیه شده است که شما با مشاهده ی این فیلم می توانید مدرک CCNA را دریافت کنید. د راین مجموعه آموزش فارسی Packet Tracer نیز بطور کامل قرار داده شده است. در زیر برخی از سر فصلهای این مجموعه را تقدیم شما عزیزان می نماییم.

 این مجموعه در یک عدد DVD به زبان کاملا فارسی تهیه شده است. 

سر فصلهای این مجموعه:

شنایی با پورتهای روتر-IOS-Mode های روتر- شش خط فرمان مختلف در روتر-Sub Mode های روتر- فرمانهای Copy ,Back up - نمایش پیکربندی روتر
پیکربندی Password های روتر سیسکو

 

مجموعه فیلم های آموزشی تعمیرات تخصصی قطعات کامپیوتر به زبان فارسی
مجموعه ای پیش رو دارید مجموعه فیلم های آموزشی فارسی تعمیرات تخصصی سخت افزار کامپیوتر به زبان فارسی است. که شما بعد از مشاهده ی این پکیج خواهید توانست سخت افزار کامپوتر خود را از مادربورد - کارت گرافیک - اسپیکر - هارد دیسک - مانیتور - موس - کیبورد- CD Rom - را عیب یابی و تعمییر نمایید همچنین در این مجموعه خواهید آموخت چگونه یک کامپیوتر شخصی را اسمبل و راه اندازی کنید. این مجموعه در دو عدد DVD به زبان فارسی تهیه شده است. که در زیر عناوین چند از این مجموعه بیان میشود.

 

حذف فارغ التحصیلان نخبه دوره کارشناسی از تسهیلات نظام وظیفه


معاون فرهنگی و امور فرهنگی از پیشنهاداتی برای مشمولان تسهیلات نظام وظیفه خبر داد و گفت: با توجه به آسیب‌هایی که در اعطای تسهیلات نظام وظیفه به نخبگان ایجاد شده بود پیشنهاد شد که علاوه بر دانشجویان دوره کارشناسی، فارغ التحصیلان این دوره نیز از مشمولان این تسهیلات حذف شوند.

دکتر سید حسن حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر، تسهیلات نظام وظیفه را یکی از تسهیلات جذاب برای نخبگان توصیف کرد و افزود: این تسهیلات علاوه بر آنکه برای استعدادهای برتر و نخبگان جذاب است، در عین حال برای کشور نیز مفید خواهد بود؛ چراکه در این تسهیلات اینکه به جای اینکه این افراد به خدمت نظام مقدس وظیفه بروند، پروژه تحقیقاتی را در راستای نیازهای کشور اجرایی خواهند کرد.

معاون فرهنگی و برنامه ریزی بنیاد ملی نخبگان با تاکید بر اینکه در سال‌های اخیر چند هزار پروژه تحقیقاتی در قالب این تسهیلات اجرایی شده است، اظهار داشت: در عین حال اعطای این تسهیلات با آسیب‌هایی همراه بود که در این راستا بنیاد ملی نخبگان به دنبال رفع این آسیب‌ها بوده است.

وی با اشاره به برخی از این آسیب‌ها خاطر نشان کرد: یکی از این آسیب‌ها آن بود که برخی از افرادی که پروژه نظام وظیفه را می گذراندند همزمان دانشجو نیز بودند. وظیفه اصلی دانشجو خوب درس خواندن و خوب پژوهش کردن است که این امور با اجرای پروژه تحقیقاتی با هم تلاقی پیدا می‌کرد به این معنا که دانشجویان مشمول این تسهیلات هم باید پروژه نظام وظیفه را می گذراندند و هم به کار اصلی خود رسیدگی می‌کردند.

حسینی ادامه داد: این امر موجب اعتراض استادان دانشگاه شد و این همزمانی را موجب مختل شدن ادامه تحصیلات این دانشجویان دانستند.

 

اسامی 110 موسسه آموزش عالی آزاد مجاز منتشر شد


مرکز آموزشهای عالی آزاد و آموزشهای خاص دانشگاه جامع علمی کاربردی، اسامی 110 موسسه آموزش عالی آزاد مجاز را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی معصومیان - رئیس مرکز آموزش های عالی آزاد و آموزش های خاص دانشگاه جامع علمی کاربردی، تازه ترین لیست موسسات فعال را اعلام کرد.

نظر به مراجعات متعدد دانشپذیران در مورد شناسایی موسسات آموزش عالی آزاد و ابهام در تشخیص و تمایز موسسات آموزش عالی آزاد از مجریان فاقد مجوز و غیرقانونی، لیست موسسات آموزش عالی آزاد فعال اعلام شد.

از مجموع 143 موسسه، 2 موسسه از شورای نظارت دانشگاه حکم انحلال دریافت کرده­ اند.

وی همچنین معیار فعال بودن موسسات آموزش عالی آزاد را، درخواست اجرای دوره­ های آموزشی تخصصی کوتاه­ مدت در یکسال گذشته عنوان کرد. علاوه بر موسسات آموزش عالی آزاد دارای مجوز که به اجرای آموزش­های عالی آزاد از جمله آموزش فراگیر پیام­ نور و دوره­ های آموزشی کوتاه­ مدت تخصصی می ­پردازند، برای تعدادی از مجریان آموزشی از جمله بسیج دانشجویی و مراکز آموزش جهاد دانشگاهی مجوز اجرای دوره­ های فراگیر پیام ­نور و دوره های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری را صادر کرده است.

به گفته معصومیان، مرجع صدور مجوز دوره ­های آموزش­ های عالی آزاد و آموزش­ های کوتاه مدت تخصصی از جمله MBA و DBA همچنین مرجع تأیید گواهینامه پایان دوره آموزش­ های مذکور، مرکز آموزش های عالی آزاد و آموزش­ های خاص دانشگاه جامع علمی­ کاربردی است.

به گزارش مهر، موسسات آموزش عالی آزاد آتیه ایرانیان، آدینه، آذران، آرمان (ایثار)، ،آریان، آسمان ارغوان پارت، آسیا، ابن یمین، ابوریحان، ارژنگ، اکسین، امین، اندیشه سازان، اندیشه سبا، اندیشه نوین پژوهش، اندیشه ورزان فناوری علوم، انفورماتیک ایران، ایکاد، برهان، بزرگمهر دانا، بهار، بهروش، بینش، پارسه، پردیس معمار، پور سینا، توسعه، جهان دیده، جهان علم و پژوهش، چاووش، چتر دانش، حكمت علوي، خلاقان جوان، خلاقیت، خوارزمی خراسان، دانش، دانش پژوهان، دانش گستر، دانش نوین، دانشمند، دانشیار، دور اندیشان پیمان (جهش)، دی سیستم، راه آینده، رشد ایرانیان، رفیع، ره جو، زبدگان، سپهر سخن، سحاب، سروش دانایی، سریرا، صدر، عدل، عصر دین و دانش، عطارد، علم گستر، علوم فنون دانشسار، علوم نوین پارسیان، علوم و فنون تهران، فاخر، فاضل، فراز دانش، فرهنگ تفاهم، فرهنگ متین، فرهنگ و اندیشه ایرانیان، فن آموز، فن آوران حکیم، فن پرداز، فناور، فناوران اطلاعات تهران، فناوران طوس، فناوری نوین ساختمان، کادوس، کیش مهر، كيميا گستر راشد، گام اندیشه، گفتگو، ماد، ماهان، مبین، متانت، مدت، مدرسان شریف، مدیریت و فناوری، مدیریت و فناوری امیرکبیر، مشکات، مهر نیکان، مهرپویان، مهرگان، مهریار، مهستان تهران، مهندسان، ندا، نظام الملک، نگاره، نو آوران، نوآوران عصردانش، نوبنیاد سیرجان، نور، نوید پارس جنوب، نوید فردا، نوین صدرا اسپادانا، نهاوند، نیایش، نیک اندیش، هادی، هرمزان، بسیج دانشجویی و جهاد دانشگاهی بنا به اعلام معصومیان در ردیف موسسات دارای اعتبار و مجوز به شمار معرفی شده اند.

 

کارنامه آزمون دکتری تخصصی پزشکی منتشر شد

کارنامه نهایی آزمون ورودي دوره دکتري تخصصی (Ph.D) رشته هاي علوم پایه پزشکی و بهداشت، طب سنتی، تاریخ علوم پزشکی، مواد دندانی و سلامت دهان و دندانپزشکی اجتماعی سال تحصیلی 93 - 92 منتشر شد.

به گزارش خبرنگار مهر، داوطلبان این آزمون می توانند با درج کد رهگیری در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کارنامه خود را مشاهده کنند.

آزمون دﻛﺘﺮي ﺗﺨﺼﺼﻲ (Ph.D) رﺷﺘﻪ ﻫﺎي ﻋﻠﻮم ﭘﺎﻳﻪ ﭘﺰﺷﻜﻲ و ﺑﻬﺪاﺷﺖ، ﻃﺐ ﺳﻨﺘﻲ، ﺗﺎرﻳﺦ ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ، ﻣﻮاد دﻧﺪاﻧﻲ، ﺳﻼﻣﺖ دﻫﺎن و دﻧﺪاﻧﭙﺰﺷﻜﻲ اﺟﺘﻤﺎﻋﻲ روز 17 آبان ماه با حضور 7 هزار و 2 داوطلب برگزار شد.

ﻧﺘﺎﻳﺞ ﻧﻬﺎﻳﻲ آزﻣﻮن دکتری تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی ﺳﺎﻋﺖ 18 روز 6 بهمن منتشر شد و بر اساس اعلام مرکز سنجش  یک هزار و 206 نفر در  58 رشته تخصصی پزشکی پذیرفته شدند.

 

جزئیات دریافت کارت کنکور دکتری 93


کارت آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال 93 براي كليه داوطلبان از روز سه‌‌شنبه 13 اسفندماه 92 بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار مي‌گيرد و داوطلبان می توانند با درج اطلاعات شناسنامه ای یا ثبت نامی پرینت کارت خود را تهیه کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، فرآيند آزمون ورودي دوره دكتري «Ph.D» (نيمه‌متمركز) سال 93 رأس ساعت 8:00 صبح روز جمعه 16 اسفندماه 92 در 53 شهرستان مختلف كشور برگزار خواهد شد. نام و آدرس حوزه امتحاني بر روي كارت شركت در آزمون داوطلبان درج مي شود. برگ راهنماي شركت در آزمون كه همزمان با كارت شركت در آزمون بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار خواهدگرفت قابل پرينت و دريافت است.

نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون

كارت هاي‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز سه‌شنبه 13 اسفندماه 92 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار می گیرد و داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌، براي پرينت كارت شركت در آزمون بايد در تاريخ تعيين شده به سايت اينترنتي سازمان مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌اي (شامل نام‌خانوادگي و نام، كد ملي و تاريخ تولد) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد پيگيري) از كارت شركت در آزمون پرينت تهيه کنند.

داوطلبان براساس تاريخ و آدرس تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه کنند. براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون

آدرس و محل تشكيل باجه رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون كليه داوطلبان بر مبناي استان محل اقامت آنان (براساس بند 35 تقاضانامه ثبت‌نامي) به شرح جدول شماره 2 اعلام شده است و داوطلبان درصورت وجود نقص احتمالي در كارت شركت بايد در يكي از روزهاي چهارشنبه 14 اسفند و يا پنجشنبه 15 اسفند صبح از ساعت 8:00 تا 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 تا 17:00به حوزه‌هاي‌ رفع نقص كارت مراجعه کنند.

 

نتایج تکمیل ظرفیت بدون آزمون ارشد و دکتری آزاد 92

اسامي پذیرفته شدگان تكميل ظرفيت دكتري تخصصي و بدون آزمون کارشناسی ارشد سال 92 دانشگاه آزاد، در سامانه مرکز آزمون، اعلام مي شود.

به گزارش خبرنگار مهر، اسامي پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کنکور دکتری و تکمیل ظرفیت بدون آزمون کارشناسی ارشد سال 92 دانشگاه آزاد از ساعت 14 امروز سه شنبه 29 بهمن در سامانه www.azmoon.com اعلام می شود.

ثبت نام از پذیرفته شدگان روز شنبه 3 اسفندماه در مراکز قبولی، آغاز خواهد شد.

به گفته رئیس مرکز آزمون، پذيرفته شدگان مقطع دکتری بايد اصل مدرك كارشناسي ارشد (در صورت آماده نبودن مدرك كارشناسي ارشد ارائه گواهي موقت الزامي است)، اصل كارت ملي و شناسنامه و كپي از تمام صفحات آن، 6 قطعه عكس 4×3 و مدركي كه وضعيت نظام وظيفه پسران را مشخص كند، را به همراه داشته باشند.

 

 


صفحه 1 از 29

دانلود نرم افزار شاگرد زرنگ

مطالب پر بازدید


جستجو در سایت

تبلیغات

تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات

تگ ها

برچسب ها

دفترچه سوالات کنکور کاردانی به کارشناسی نرم افزار مشاوره و برنامه ریزی مشاوره و برنامه ریزی نتایج کنکور ارشد سوالات ارشد مشاوره دانشگاه کنکور انسانی کنکور کارشناسی ناپیوسته دولتی 92 منابع کنکور کاردانی به کارشناسی 93 منابع کنکور سراسری 92 کاردانی به کارشناسی کامپیوتر کارشناسی ارشد ثبت نام کنکور ارشد 93 اخبار کنکور تک رقمی دات کام کنکور کاردانی به کارشناسی کامپیوتر کنکور ارشد 93 سوالات کنکور ارشد 92 کارشناسی ارشد کامپیوتر 92 کنکور ریاضی دانلود جزوات کنکور تدریس خصوصی کامپیوتر نتایج کنکور ارشد 92 کارنامه های ارشد 93 ارشد کامپیوتر 92 منابع کنکور کارشناسی ارشد 93 برنامه ریزی درسی کاردانی به کارشناسی نتایج کنکور ارشد 92 اعلام نتایج کنکور ارشد منابع ارشد 93 کارنامه های ارشد برنامه ریزی و مشاوره کنکور کنکور تجربی نرم افزار برنامه ریزی درسی کارنامه های ارشد 92 اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی منابع کنکور کارشناسی ارشد کارشناسی ارشد کامپیوتر کنکور کاردانی به کارشناسی 92 تدریس کاردانی به کارشناسی منابع کنکور 93 کاردانی به کارشناسی مشاوره انتخاب شهر کاردانی به کارشناسی کامپیوتر نتایج تکمیل ظرفیت 92 دکترای 93 سازمان سنجش بابازاده کاردانی به کارشناسی 92 منابع کاردانی به کارشناسی نتایج کنکور ارشد 93 منابع کنکور دکترا سوالات کاردانی به کارشناسی کامپیوتر تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی


خرید نرم افزار شاگرد زرنگ

 

سایت تک رقمی متعلق به هیچ دانشگاه و موسسه ای نمی باشد و تنها مطالبی برای آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان با دانشگاه های مختلف در سایت قرار گرفته است.

کلیه حقوق سایت متعلق به حمیدرضا بابازاده می باشد و استفاده از تمامی امکانات سایت و انجمن گفتگو کاملا رایگان است.